ЗАНЯТТЯ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ
На сьогодні, Сумська область залишається одним з найбільш замінованих та «забруднених» вибухонебезпечними об’єктами регіонів України, а знання в сфері мінної безпеки, є життєво необхідними.
Тому, за ініціативи керівництва Сумського НДЕКЦ МВС проведено заняття для персоналу експертної установи. Начальник відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області Ігор Черняк ознайомив присутніх із вибухонебезпечними предметами, саморобними вибуховими пристроями, сучасними видами мін, у тому числі, з мінами-пастками та мінами-сюрпризами. Основна увага була приділена правилам поведінки при виявленні боєприпасів та їх елементів.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/igor-1-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/igor1-1024x789.jpg)
Висловлюємо пану Ігореві вдячність за те, що між бойовими виїздами та знешкодженням вибухонебезпечних предметів, він знаходить час для просвітницької діяльності.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/igor2-1024x631.jpg)
Разом до ПЕРЕМОГИ!