Відстріл зброї

Відповідно до п.п. 2.2 Інструкції про порядок виготовлення, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів, затвердженої наказом МВС України від 21 серпня 1998 року № 622, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 жовтня 1998 року за № 637/3077 та п.п. 2.5.2 Інструкції з організації функціонування криміналістичних обліків експертної служби МВС, затвердженої наказом МВС України від 10 вересня 2009 року № 390, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 15 жовтня 2009 року за № 963/16979, експериментальному відстрілу підлягає нарізна мисливська, спортивна та нагородна вогнепальна, газова зброя та зброя «несмертельної дії», яка: перебуває в особистому користування громадян та на об’єктах дозвільної системи (у процесі реєстрації та перереєстрації); виготовляється на підприємствах України, ввозиться із-за кордону та призначена для реалізації на території України (перед її реалізацією); підлягала переробленню або ремонту із заміною (зміною) слідоутворюючих деталей. Строк дії дозволів на зберігання та використання такої зброї – 3 роки.

Для проведення огляду технічного стану та контрольного відстрілу зброї заявникові необхідно надати:

  1. Письмову заяву власника зброї. (Для завантаження бланку заяви перейдіть за посиланням ЗАЯВА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ОГЛЯДУ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ І ВІДСТРІЛУ ЗБРОЇ (нарізна, травматична) та ЗАЯВА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ОГЛЯДУ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ЗБРОЇ (газова, гладкоствольна).
  2. Копія паспору громадяна України (1,2 сторінки), копія ідентифікаційного коду.
  3. Платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) про сплату вартості послуги контрольного відстрілу зброї.
  4. Дозвіл на право зберігання та носіння зброї або документ, що засвідчує право на придбання зброї.
  5. Зброю (в справному стані).
  6. Патрони в кількості не менше 3-х штук, які не повинні мати механічних та корозійних пошкоджень:
  • до мисливської нарізної зброї (патрони з оболонковою кулею (не експансивні));
  • до травматичної зброї (сертифіковані патрони з гумовою кулею);

Патрони, що приймаються для відстрілу травматичної зброї

«ФОРТ» «ПС9» «Рись» «ТЕРЕН» «H s A 9 mm PA» «ГП 9 мм РА» «ПНД-9П» «МАС 9 мм Р.А.» «SAFARI-P» «АЕ9» «SARA» «SOBR 9mm P.A.» «ВІЙ» «СОВА П» «S.A.-9» «H s A»

Патрони, що не приймаються для відстрілу травматичної зброї

Будь-які гільзи, в маркувальних позначеннях яких є «P.A. Knall» «P.A. Blanc» «P.A.К.»

Відстріл зброї проводиться кожного понеділка, вівторка, середи та четверга за попереднім записом за телефоном (0542)667-715 або +380661072272 .

09:00-12:00 прийом заяв та зброї
15:00-16:00 видача протоколів відстрілу зброї та довідок

Вартість послуги по відстрілу зброї та огляду її технічного стану (грн.)

Код послуги Найменування послуги Вартість, з ПДВ

150148 Відстрілювання вогнепальної зброї та огляд її технічного стану, у тому числі: несмертельної дії, переробленої з військових зразків нарізної і комбінованої мисливської, спортивної, газової, гладкоствольної мисливської і спортивної, стартової, вихолощеної

ЗАВАНТАЖИТИ РАХУНОК ДЛЯ ОПЛАТИ
258,00

УВАГА! ПІД ЧАС ПРИЙОМУ ТА ВИДАЧІ ЗБРОЇ ВЕДЕТЬСЯ ВІДЕОФІКСАЦІЯ!