Скільки коштує земля?

Створення ефективного ринку сільськогосподарських земель в Україні залишається питанням стратегічної важливості, від реалізації якого залежить динаміка соціально-економічного розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, та національної економіки в цілому.

Бажаєте отримати відомості щодо вартості земельної ділянки? Підозрюєте, що покупець свідомо зменшує ціну на вашу землю? Зверніться до команди професіоналів Сумського НДЕКЦ МВС – керуйтеся лише актуальною інформацією та не дайте себе обдурити!

Основними завданнями оціночно-земельної експертизи є:

  • експертна грошова оцінка земельних ділянок;
  • експертна грошова оцінка прав на земельні ділянки;
  • визначення відповідності виконаної оцінки земельної ділянки або прав на неї вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, методології, методам, оціночним процедурам.

Орієнтовний перелік вирішуваних питань:

  • Яка вартість (ринкова, ліквідаційна, спеціальна, інвестиційна тощо) земельної ділянки?
  • Яка вартість (ринкова, ліквідаційна, спеціальна, інвестиційна тощо) частки (-1/2, -1/4 тощо) земельної ділянки?
  • Яка вартість права користування (постійного користування, оренди тощо) земельною ділянкою?
  • Чи відповідає виконана оцінка земельної ділянки (або права користування земельною ділянкою) вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, методології, методам, оціночним процедурам?

Для вирішення питання з визначення вартості земельної ділянки або прав на неї експерту необхідно надати правовстановлюючу та технічну документацію із землеустрою на земельну ділянку із зазначенням адреси місцезнаходження ділянки, її кадастрового номера, площі, цільового призначення, плану (схеми), даних щодо зовнішніх меж земельної ділянки, а також даних щодо наявності обмежень та обтяжень на дату оцінки. У разі наявності на земельній ділянці поліпшень (будівель, споруд тощо) на дослідження необхідно надати правовстановлюючу документацію на такі об’єкти, матеріали технічної інвентаризації, а також іншу документацію та інформацію, необхідну для проведення оцінки.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном: (0542) 66-76-75