ЗАЛИТТЯ КВАРТИРИ ЧИ ОФІСУ: ЩО РОБИТИ?

Ви маєте проблему —

залиття житлового чи нежитлового приміщення?!

Ми маємо рішення!

Що необхідно зробити:

  • Крок 1 – зафіксувати факт залиття приміщення шляхом здійснення  фото- або відео-зйомки з виставленою датою та часом.
  • Крок 2 – звернутися до житлово-експлуатаційної організації, яка обслуговує будинок (ЖЕК, ОСББ), для складання Акту про залиття приміщення.
  • Крок 3 замовити у Сумському НДЕКЦ МВС судову будівельно-технічну експертизу. Висновок експерта – це основний доказ у суді, який доведе не лише факт отриманих збитків, а визначить їх розмір.

Судова будівельно-технічна експертиза затоплення житлових (квартири, будинку, кімнати) або нежитлових (складів, офісів та інших) приміщень є необхідною процедурою, яка проводиться з метою фіксації пошкоджень, завданих в результаті залиття та визначення обсягу ремонтно-відновлювальних робіт і суми матеріальних збитків від затоплення.

Для проведення експертизи необхідно надати наступні документи:

  • Акт про залиття.
  • Технічний паспорт на об’єкт нерухомості.
  • Правовстановлюючі документи.

Працівники Сумського НДЕКЦ МВС нададуть безкоштовну консультацію щодо доцільності проведення експертизи у кожному конкретному випадку та допоможуть сформулювати питання, які потрібно поставити на вирішення судовому експерту.

Вартість проведення експертизи визначається індивідуально в кожному конкретному випадку з урахуванням фактично витраченого часу на її проведення та в залежності від кількості і складності питань, обсягу матеріалів тощо.

З питань призначення експертизи пропонуємо звертатися до сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Сумського НДЕКЦ МВС  за телефоном (0542) 66-76-75