Оцінка майна — корисна і затребувана послуга!

Оцінка майна — корисна і все більш затребувана послуга. І хоча багато хто, як і раніше, ставляться до оцінювачів з побоюванням, коло їхніх клієнтів зростає з кожним роком. На деяких ринках вже неможливо собі уявити угоду купівлі-продажу, яка б не супроводжувалася професійною оцінкою майна. Так, практично обов’язковою процедурою стала оцінка нерухомості. Будинки, квартири і що приєдналися до них земельні ділянки, часто є найдорожчим майном сім’ї, тому так важливо правильно визначити ціну цього активу. Продавець не повинен при цьому упустити вигоду, а покупець не повинен витратити зайвого.

Бажаєте отримати відомості щодо вартості об’єкта нерухомого майна? Підозрюєте, що покупець свідомо зменшує ціну?

Зверніться до команди професіоналів Сумського НДЕКЦ МВС – керуйтеся лише актуальною інформацією та не дайте себе обдурити!

Основними завданнями оціночно-будівельної експертизи є:

  • визначення різних видів вартості поліпшень земельних ділянок (будівель та їх частин, споруд, передавальних пристроїв тощо);
  • визначення відповідності виконаної оцінки нерухомого майна (поліпшень земельної ділянки) вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, методології, методам, оціночним процедурам.

Орієнтовний перелік вирішуваних питань:

  • Яка вартість (ринкова, залишкова, ліквідаційна, вартість ліквідації, спеціальна, інвестиційна тощо) об’єкта нерухомого майна (будівля, приміщення, квартира, споруда тощо)?
  • Яка вартість (ринкова, залишкова, ліквідаційна, вартість ліквідації, спеціальна, інвестиційна тощо) частки (—1/2, —1/4 тощо) об’єкта нерухомого майна (будівля, приміщення, квартира, споруда тощо)?
  • Чи відповідає виконана оцінка нерухомого майна (зазначити об’єкт) вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, методології, методам, оціночним процедурам?

Для вирішення питання з визначення вартості поліпшень земельної ділянки експерту необхідно надати правовстановлюючу документацію та матеріали технічної інвентаризації на ці об’єкти, а також правовстановлюючу та технічну документацію на земельну ділянку, на якій розміщений об’єкт оцінки, станом на дату оцінки.

У разі виконання ретроспективної оцінки, на дослідження необхідно надати матеріали з вихідними даними щодо показників (функціонального використання, об’ємно-планувального рішення, технічного стану тощо) об’єкта на дату оцінки.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном: (0542) 66-76-75