Заняття з інспекторами-криміналістами (частина ІІ)
Закінчився другий етап (практичний) спільних заніять з інспекторами криміналістами ГУНП в Сумській області. Сьогодні наші колеги відпрацьовували навички по виявленню, фіксації та вилученню слідової інформації на уявному місці злочину.
Наставники — працівники Сумського НДЕКЦ МВС, які мають у своїй скарбничці не один рік практичного досвіду, охоче ділилися професійними «хитрощами» та «премудростями», що можуть стати у нагоді молодим інспекторам-криміналістам.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_0250-1024x683-1.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_0247-1024x683-1.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_0213-1024x683-1.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_0199-1024x683-1.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_0194-1024x683-1.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_0158-1024x683-1.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_0121-1024x683-1.jpg)
Керівництво Сумського НДЕКЦ висловлює слова вдячності за співпрацю очільнику слідчого управління ГУНП в Сумській області Олександру Радченку