Як День науки святкували
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/romantika-1024x768.jpg)
Сьогодні, 20.05.2021, з 10:00 на базі Молодіжного центру «Романтика» розпочалися святкові заходи з нагоди Дня науки. Серед учасників представники вищих навчальних закладів та наукових установ Сумщини.
Працівники Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України радо відгукнулися на запрошення Департаменту освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації та активно приймають участь у даному заході, демонструючи можливості експертної установи та відповідаючи на чисельні запитання присутніх. Свято відбувається із дотриманням встановлених протиепідемічних обмежень.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/2-1024x768.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/3-1024x769.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/4-769x1024.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/7-769x1024.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/6-1024x769.jpg)
Керівництво Сумського НДЕКЦ МВС висловлює слова вдячності організаторам свята та бажає всім науковцям сміливих починань та нових звершень!