Вогнепальна зброя на обліку та під контролем
Сьогодні, в Сумському НДЕКЦ МВС відбулася робоча зустріч керівництва центру з працівниками сектору контролю за обігом зброї ГУНП в Сумській області. В ході зустрічі обговорили питання формування актуальних обліків відстріляної зброї, розглянули можливість взаємних звірок за базами даних. Додатково наголосили на необхідності неухильного дотримання громадянами та підприємствами вимог наказу МВС України № 390 від 10.09.2009 «Про затвердження Інструкції з організації функціонування криміналістичних обліків експертної служби МВС».
Під час зустрічі гостям була проведена ознайомча екскурсія, в ході якої продемонстровані можливості використання балістичних обліків.
Обговорення актуальних питань у такому форматі безсумнівно спонукає ефективній взаємодії між Сумським НДЕКЦ МВС та ГУНП в Сумській області. Сподіваємося на подальшу співпрацю!
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/6-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/1-1-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/2-1-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/3-1-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/4-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/5-1024x683.jpg)