ВІЗИТ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА
Сьогодні до Сумського НДЕКЦ МВС із робочим візитом завітав народний депутат України Михайло Ананченко.
Під час зустрічі Михайло Олегович оглянув матеріально-технічну базу центру, ознайомився з основними напрями роботи установи та поспілкувався з профільними експертами.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/2-1024x683.jpg)
Народний обранець наголосив на важливості роботи судових експертів. Акцентував увагу на тому, що працівники Сумського НДЕКЦ МВС забезпечують потреби Сумщини у проведенні широкого спектру експертиз у кримінальних, виконавчих провадженнях, адміністративних, цивільних та господарських справах, справах про адміністративні правопорушення.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/3-1024x683.jpg)
У ході розмові з керівництвом центру обговорені шляхи подальшого вдосконалення судово-експертної діяльності установи.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/9-1024x683.jpg)
Наприкінці візиту, Михайло Ананченко побажав колективу експертної установи подальших успіхів і процвітання, подякував за змістовний та цікавий формат зустрічі.