ВИЯВЛЕНО ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ З ОЗНАКАМИ ПІДРОБКИ НОМЕРНИХ ПОЗНАЧЕНЬ

Працівниками Сумського НДЕКЦ МВС під час експертних досліджень виявлені 2 автомобілі, з підробленими реєстраційними номерами складових частин. Транспортні засоби прибули для реєстрації до територіальних сервісних центрів МВС у Сумській області,. Це – AUDI та VOLKSWAGEN JETTA. Авто конфіскували та передали правоохоронцям для проведення слідчих дій! Нові власники цих транспортних засобів стали жертвами зловмисників, які їх продавали.

Як вже повідомлялось раніше, відтепер проведення комплексного дослідження транспортного засобу та реєстраційних документів, що його супроводжують перед купівлею/продажом вживаних транспортних засобів здійснюється за бажанням громадян Враховуючи зазначене, ми все ж рекомендуємо це робити! Так Ви убезпечите себе від неправомірних дій правопорушників.

Експерти Сумського НДЕКЦ МВС перевірять транспортний засіб за всіма наявними базами даних і проведуть експертне дослідження автомобіля та дослідження реєстраційних документів, що його супроводжують.

Провівши дослідження, Ви будете впевненні, що придбали транспортний засіб, який буде служити Вам тривалий час, без ознак підробки та фальсифікації!

Місця розміщення працівників Сумського НДЕКЦ МВС, які нададуть Вам послуги з комплексного дослідження транспортних засобів та документів, що їх супроводжують, можна переглянути тут: http://ndekc.gov.ua/platni…/kompleksne-doslidzhennya-tz/