Вітаємо з Днем Конституції України!
Працівники Сумського НДЕКЦ МВС свято шанують урочистий День Конституції і вважають своїм беззаперечним обов’язком дотримання та виконання положень Основного Закону задля гарантії прав і свобод кожного громадянина в нашій країні.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/Manko_prapori-kopiya-683x1024.jpg)
У цей святковий день бажаємо усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України! Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного із нас, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину! Зі святом!