ВІДКРИТО ДНК-ЛАБОРАТОРІЮ

10 січня 2023 року відбулось відкриття ДНК-лабораторії у Сумському НДЕКЦ МВС. Ця подія стала можливою за сприяння керівництва Експертної служби МВС, перш за все, директора ДНДЕКЦ МВС Сергія Кримчука, який особисто прибув на даний захід разом із першим заступником Костянтином Дубоносом та заступником Русланом Аббасовим.

Відкриття лабораторії – це можливість проведення нових видів біологічних експертиз. Особливе значення ці напрями досліджень набули у зв’язку з агресією російської федерації проти нашої держави. Лабораторія ДНК буде сприяти швидкій ідентифікації тіл загиблих та проведенню аналізу зразків букального епітелію, відібраних у родичів загиблих або зниклих безвісті осіб. Крім цього, з’явилась можливість проводити дослідження зі встановлення батьківства.

На відкритті лабораторії були присутні: голова Сумської ОВА Дмитро Живицький, голова Сумської міської ради Олександр Лисенко, народні депутати України Тетяна Скрипка та Михайло Ананченко, начальник ГУНП у Сумській області Сергій Чиж.Окремі слова подяки висловлюємо керівникам Сумської територіальної громади в особі мера міста Суми Олександра Лисенка, завдяки яким були придбані лабораторні меблі та аналітичне обладнання для нової лабораторії: сучасні ваги та мікроскоп.