ВАША ВДЯЧНІСТЬ – НАША ГОРДІСТЬ!

Сумський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС отримав одразу дві подяки – від Головного управління Національної поліції в Сумській області та Благодійного фонду «Разом – ми сила».

Подяки адресували фахівцям сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Сумського НДЕКЦ МВС «… за високий професіоналізм, сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість,  високий рівень якості надання послуг з експертного дослідження транспортних засобів».

Дякуємо за таку оцінку роботи наших фахівців!

Дослідження транспортних засобів – один із провідних напрямів роботи Сумського НДЕКЦ МВС. Наші фахівці перешкоджають обігу автомобілів із підробленими ідентифікаційними номерами як самого транспорту, так і їх складових частин. Детальніше про це можна прочитати за посиланням: http://ndekc.gov.ua/platni-poslugi/kompleksne-doslidzhennya-tz/

За останній час збільшилася кількість звернень щодо проведення таких досліджень, однак це ніяк не впливає на їх якість. Працюємо сумлінно на благо України!