УВАГА, ПІДРОБКА

Експерти Сумського НДЕКЦ МВС продовжують виявляти автомобілі з підробленими номерними знаками складових частин і документами.

У результаті експертного дослідження автомобіля  NISSAN PRIMERA 2003 року випуску наші експерти встановили, що номер кузова був знищений шляхом видалення номерного майданчика та вварюванням на його місце металевої пластини із нанесеними на неї номерними знаками, виконаними саморобним способом. Дублююча табличка виготовлена та закріплена способом, який не відповідає заводському. Бланк документа «Свідоцтво про реєстрацію ТЗ» не відповідає бланкам, які є в офіційному обігу. Зібрані матеріали направили до Головного Управління Національної поліції в Сумській області.

Щоб убезпечити себе від неприємностей при придбанні авто, радимо перед його купівлею звертатися до працівників Сумського НДЕКЦ МВС, які перевірять транспортний засіб за всіма наявними базами даних і проведуть експертне дослідження автомобіля та дослідження реєстраційних документів, що його супроводжують.

Якщо придбане авто матиме ознаки піідробки номерів складових частин транспортного засобу чи документів, що його супроводжують, кримінальну відповідальність за це буде нести новий власник!

Провівши дослідження, Ви будете впевненні, що придбали транспортний засіб, який буде служити Вам тривалий час, без ознак підробки та фальсифікації!

Контакти та адреси, куди можна звернутися, є тут: http://ndekc.gov.ua/platni…/kompleksne-doslidzhennya-tz/