УЧАСТЬ У НАУКОВОМУ ЗАХОДІ
На цьому тижні експерти Сумського НДЕКЦ МВС взяли участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання судово-експертної діяльності в умовах воєнного стану та повоєнний період». Захід було організовано Експертною службою МВС України спільно з працівниками Міністерства юстиції України.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1-4-1024x683.jpg)
В ході зустрічі обговорили особливості здійснення судово-експертної діяльності за напрямками товарознавчих, економічних, психологічних та вибухо-технічних досліджень в умовах воєнного стану.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/2-2-1024x682.jpg)
По завершенню конференції учасники підбили підсумки й намітили конкретні шляхи вирішення проблемних питань.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/3-724x1024.jpg)