УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ

Вибухотехнічна експертиза є досить специфічним видом судової експертизи. Це пов’язано з особливостями об’єктів, які в ній досліджуються. Вибухотехнічну експертизу призначають під час розслідування різноманітних злочинів: убивств, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, пошкоджень державного й особистого майна, під час здійснення яких було використано вибухові матеріали.

Наразі, на базі медичного реабілітаційного центру МВС України «Миргород» (вул. Українська, 60, м. Миргород, Полтавська обл.,) проходить науково-практичний семінар на тему: «Розроблення довідкових, методичних та інформаційних матеріалів сучасного рівня для якісного виконання вибухотехнічних експертиз».

Від Сумського НДЕКЦ МВС до участі у семінарі запрошено головного судового експерта сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Євгена Сизонова.

Метою заходу є актуалізація питань у вибухотехнічній експертизі щодо яких є необхідність у наукових розробках сучасного рівня, обмін досвідом та обговорення практичних ситуацій, які виникають під час проведення судової вибухотехнічної експертизи.

Висловлюємо вдячність організаторам зустрічі за професіоналізм та злагодженість!