Участь у Міжнародній конференції

Працівники Сумського НДЕКЦ МВС взяли активну участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Реалії та перспективи розбудови правової держави в Україні та світі». Організатор заходу, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, згуртував навколо обговорення даного питання учасників з 13 країн світу, представників закладів вищої освіти, державних та наукових установ, правоохоронних органів, що зробило цю конференцію помітною подією у сфері наукового співробітництва. Розбудова незалежної, демократичної, правової держави є тривалим процесом, що органічно пов’язаний зі змінами в усіх сферах життя суспільства, визначає спільні межі не лише реформи інституцій, а й самої якості державної політики, процесу її формування та запровадження.

Працівниками НДЕКЦ були висвітлені питання стосовно державного регулювання інтернет шахрайства, кримінальної відповідальності: поняття, межі та мета; визначення слідів поту на деревині під час проведення біологічних досліджень; необережності, зміст поняття та види; використання спеціальних пристроїв під час проведення судових вибухово–технічних експертиз та інші.

Дякуємо організаторам за запрошення до участі, бажаємо всім учасникам конференції плідної роботи, конструктивних ідей і наснаги в науково-дослідній і практичній діяльності та щиро сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!