УБЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ВІД ПРОБЛЕМ ІЗ ЗАКОНОМ –ПЕРЕВІРТЕ ТРАНСПОРТНИЙ ЗАСІБ, ЯКИЙ БАЖАЄТЕ ПРИДБАТИ!

Коли Ви хочете придбати авто, надзвичайно важливо, щоб його супровідні документи були в порядку. А також – ідентифікаційні номери всіх частин транспортного засобу. Перевірити ці моменти Вам допоможуть фахівці сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Сумського НДЕКЦ МВС.

Навіщо проводити це дослідження? Усі транспортні засоби й їхні складові та реєстраційні документи маркуються згідно з вимогами міжнародних і національних стандартів України. Адже кожне авто повинне піддаватися ідентифікації. Тому його найважливіші вузли та агрегати позначаються індивідуальними номерами. Вони призначені для ідентифікації автомобіля під час його реєстрації, перереєстрації та вказуються в свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу і містяться в базі даних відповідних органів.

Останнім часом збільшилась кількість фактів виявлення транспортних засобів з підробленими або знищеними номерами двигунів та кузовів. Так, лише за останній тиждень виявлено 3 таких автомобілі.

Експерти Сумського НДЕКЦ МВС повідомили про ці факти в Головне управління Національної поліції в Сумській області. Працівники поліції, вилучили автомобілі та доставили на спеціальні майданчики. Там авто будуть чекати результатів розслідування.

Контакти працівників Сумського НДЕКЦ МВС, до яких можна звернутися щодо перевірки транспортного засобу, є на нашому сайті:

http://ndekc.gov.ua/platni-poslugi/kompleksne-doslidzhennya-tz/