Теорія та практика — базис освіти

08.12.2020, з дотриманням всіх карантинних обмежень, в рамках двостороннього меморандуму про взаємодію та співпрацю, на базі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка відбувся науково-практичний семінар для студентів закладу.

Головна мета заходу — ознайомити слухачів з практичною діяльністю Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Організатори високо оцінили участь Сумського НДЕКЦ МВС та висловили щиру подяку керівництву центра та всьому колективу Експертної установи за розуміння значущості зустрічі у формуванні професійної свідомості підростаючим поколінням, а також за підтримку ініціативи в поширенні позитивного всеукраїнського профорієнтаційного досвіду.

Завдяки цікавій тематиці діалогу, студенти мали можливість зрозуміти суть та значення професії, а ігровий формат проведення, з використанням справжнього інструментарію експертів, зробив захід захопливим та корисним.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам семінару за гостинність, професіоналізм та розуміння необхідності розвитку даного напрямку діяльності. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!