НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ ВИШУ
Вже кілька років поспіль Сумський НДЕКЦ МВС є базою для проходження навчальної практики студентами різних вишів Сумщини.
Наразі у нас навчаються студенти юридичного факультету Сумського державного університету. Аби допомогти майбутнім юристам ознайомитися з професією судового експерта, наші фахівці провели оглядову екскурсію криміналістичними лабораторіями Сумського НДЕКЦ МВС.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-1024x682.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-1024x683.jpg)
Студенти із захопленням спостерігали за роботою судового експерта у системі балістичної ідентифікації АБІС «BalScan», зокрема, за скануванням та ідентифікацією слідів на кулях та гільзах.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-1024x683.jpg)
Наші фахівці завжди раді допомоги підростаючому поколінню, поділившись багаторічним практичним досвідом. Бо сьогоднішня молодь – це стратегічне майбутнє нашої держави.