Співпраця з освітніми закладами як добра традиція
Сумський НДЕКЦ МВС продовжує співпрацю з навчальними закладами Сумщини.
Сьогодні, до НДЕКЦ завітали представники Сумського фахового коледжу Сумського національного аграрного університету.
Під час візиту гості оглянули матеріально-технічну базу центру, ознайомилися з основними напрямами роботи установи та поспілкувалися з профільними експертами. Відвідувачі наголосили на важливості роботи судових експертів.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-1024x683.jpg)
За результатами зустрічі, керівники підписали Меморандум про двосторонню взаємодію та співпрацю.
Від імені коледжу Меморандум підписала директор Ольга Роговенко, від імені НДЕКЦ — директор Роман Радченко.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/9-1-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-1024x683.jpg)
Метою Меморандуму є створення основи для взаємної співпраці, обміну досвідом та інформацією, а також зміцненням зв’язків між сторонами.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/10-1024x683.jpg)
Установи висловили зацікавленість у розвитку взаємної співпраці, здійсненні спільної науково-дослідної діяльності, всебічної підтримки талановитої студентської молоді, а також допомоги їм у здобутті ґрунтовної освіти та підвищенні рівня професійної підготовки у галузях права.
Було зазначено, що подальша співпраця буде плідна та корисна для обох установ та відкриє нові можливості у сфері наукової, навчально-методичної та практичної діяльності.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-725x1024.jpg)