СПИСАННЯ АВТОМОБІЛЯ З БАЛАНСУ

Відповідно до п. 4 Порядку списання об’єктів державної власності, який затверджений Постановою Кабінету міністрів України від 8 листопада 2007 р. №  1314 Сумський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України проводить процедуру списання легкового оперативного-В службового автомобіля ГАЗ-270520, який перебуває на балансі Сумського НДЕКЦ МВС.

З метою ефективного використання та можливої безоплатної передачі транспортного засобу іншим суб’єктам господарювання, оприлюднюємо інформацію щодо транспортного засобу, який підлягає списанню на власному офіційному веб-сайті.

Номер транспортного засобу – 190716;
Кузов (шасі)  – Y7D27052020092519;
Рік випуску – 2002;
Інвентарний номер – 10151-0005;
Первісна вартість –  47 058, 00 гривень;
Залишкова вартість — 0 (нуль) гривень;
Загальний пробіг автомобіля складає  37583 км.

Технічний стан транспортного засобу, згідно зовнішнього огляду:

Кузов: низька якість пофарбування, корозійні руйнування передньої панелі; крил передніх, дверей, боковин правих та лівих; арок передніх та задніх коліс; панель підлоги передня та задня; лонжерони повздовжні та поперечини; порушена геометрія прорізу дверки передньої.

Рама: корозійні пошкодження лонжеронів, поперечин; тріщини та послаблення заклепкових з’єднань кронштейнів ресор.

Двигун: в непрацездатному стані. Блок циліндрів; шатунно-поршнева група — потребує відновлення з заміною циліндро-поршневої групи, шатунів; розточуванням опорних шийок розподільчого валу та т.і. Головка циліндрів,  розподільчий вал — потребує відновлення з фрезеруванням та шліфуванням площини; заміною клапанів, складових приводу клапанів; розподільчого валу з втулками шестерні приводу Р/В та т.і.

Стан транспортного засобу – непрацездатний.

Причина списання: транспортний засіб морально застарілий та фізично зношений (вихід з ладу базових вузлів та агрегатів, деталей автомобіля).

Телефон для довідок – (0542) 66-77-15