СПІЛЬНІ ДІЇ У БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ

15 вересня 2021 року на базі Сумської обласної прокуратури відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Сумської області з питань запобігання та протидії корупції.

У роботі наради взяли участь начальник ГУНП в Сумській області Олександр Анохін, начальник УСБУ в Сумській області Руслан Григоренко, директор ТУДБР, розташованого у м. Полтаві, Денис Маньковський, заступник начальника УСР в Сумській області Андрій Лоза, заступник начальника СУДВБ Національної поліції України Роман Кравченко, начальник Управління патрульної поліції в Сумській області Олексій Калюжний, директор Сумського НДЕКЦ МВС Роман Радченко.

Учасники наради наголосили на тому, що корупція на сьогодні становить одну з центральних загроз національній безпеки України, адже вона підриває довіру до органів влади, ускладнює економічний розвиток країни, руйнує правові та соціальні засади життєдіяльності суспільства, створює негативний імідж України на міжнародній арені. Відтак необхідно вжити додаткових скоординованих заходів з протидії насамперед тяжким та особливо тяжким корупційним кримінальним правопорушенням. Пріоритетним є виявлення та розслідування актуальних та резонансних корупційних кримінальних проваджень, вчинених службовими особами, викриття корупційних діянь у сфері земельних правовідносин.

За результатами проведеної координаційної наради заплановано виконання спільних заходів.