СЛУЖБОВЕ ПІДРОБЛЕННЯ?!

Прикрим фактом сьогодення є намагання деяких бізнесменів «залізти до кишені» чесних та довірливих громадян.

До Сумського НДЕКЦ МВС надійшла ухвала суду про призначення судової будівельно-технічної експертизи в рамках кримінального провадження передбаченого ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України — службове підроблення.

На дослідження надано договір підряду укладений між сільською радою села А, що на Сумщині та ТОВ «Б» про роботи з реконструкції водогону по вулицях села.

В ході дослідження, експертом Сумського НДЕКЦ МВС визначено, що фактично загальна довжина прокладеного водогону в траншеї становить близько 600 м, а в актах виконаних будівельних робіт значиться більше 2600 м, що майже на 2000 м більше реального обсягу в той же час деякі роботи взагалі не виконувалися. За підрахунками експертів Сумського НДЕКЦ МВС сума матеріальних збитків від такої «схеми» складає більше двохсот двадцяти тисячі гривень!

Вкотре, завдяки професіоналізму експертів Сумського НДЕКЦ МВС, їх наполегливості та скрупульозності «нечисті на руку» підприємці не змогли приховати свою недбалість та жадібність за що постали перед законом та повернули гроші сільській громаді.