Розвиток правничих спеціальностей на Сумщині
Вчора відбулося засідання Експертної ради по спеціальності «Право», «Міжнародне право» юридичного факультету Сумського національного аграрного університету.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/11-1024x682.jpeg)
Як постійного члена ради до участі було запрошено Романа Радченка – директора Сумського НДЕКЦ МВС. Під час обговорення розглянуті актуальні питання стану та перспектив розвитку правничих спеціальностей в Сумському регіоні. У підсумку зустрічі погоджено ряд нових напрямів діяльності у рамках співпраці між Сумським НДЕКЦ МВС та юридичним факультетом Сумського національного аграрного університету.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/22-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/33-1024x683.jpg)
Дякуємо організаторам заходу за запрошення та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!