РОБОЧИЙ ВІЗИТ КЕРІВНИЦТВА ЕС МВС
Сумщину з робочим візитом відвідала делегація керівників Експертної служби МВС.
Мета візиту – вивчення проблемних питань функціонування Сумського НДЕКЦ МВС та забезпечення безпеки персоналу під час дії військового стану.
У рамках робочої поїздки проведено нараду з керівництвом ГУНП в Сумській області, в ході якої спільним пріоритетним завданням визначено поглиблення наявної співпраці, досягнення максимальних результатів взаємодії під час експертного супроводу розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, у першу чергу, за фактами російської агресії на території Сумщини.
Працюємо й надалі.
Працюємо на Перемогу!
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/750_6065-1024x684.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/750_6098-1024x684.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/750_6066-1024x684.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/750_6072-1024x684.jpg)