Реалії та перспективи розбудови правової держави

Наразі триває засідання науково-практичного круглого столу IV Міжнародної науково-практичної конференції «Реалії та перспективи розбудови правової держави в Україні та світі». Конференція проходить на базі навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Цього річ Сумський НДЕКЦ МВС виступив співорганізатором даного наукового заходу.

У своїй промові директор Сумського НДЕКЦ МВС Роман Радченко акцентував увагу на важливості практичної взаємодії, обміну досвідом та науковими результатами між експертною установою та юристами-практиками.  

До дискусії з питань особливостей визначення ринкової вартості землі, специфіки проведення почеркознавчих досліджень та порядку визначення залишкової вартості пошкодженого автомобіля запрошені працівники Сумського НДЕКЦ МВС:  завідувач сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку Олена Недосека, завідувач сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Юлія Мірошніченко та судовий експерт групи автотоварознавчих досліджень Віталій Вінніченко.

Слід відзначити, що участь у конференції приймають представники 18 країн світу.

Керівництво Сумського НДЕКЦ МВС висловлює слова глибокої вдячності співорганізаторам наукового заходу та сподівається на подальшу плідну співпрацю!