РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Незважаючи на виклики сьогодення, місцеві органи державної виконавчої влади надають постійну підтримку Сумському НДЕКЦ МВС. Сьогодні, 26 грудня, голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький у рамках Комплексної обласної програми «Правопорядок на 2021-2025 роки» вручив керівництву центру ключі від нового автомобіля.

Дмитро Олексійович подякував працівникам експертної установи за те, що вони стоять пліч-о-пліч зі всією Україною на захисті суверенітету та продовжують виконувати свої обов’язки.

Від сьогодні це авто використовуватиметься для реалізації службових завдань експертно-криміналістичного центру, перш за все, задля забезпечення судово-експертної діяльності під час розслідування злочинів, пов’язаних із військовою агресією рф на території України.

Директор Сумського НДЕКЦ МВС Тетяна Міщенко висловила вдячність керівництву області та представникам органів місцевого самоврядування за розуміння нагальних матеріально-технічних потреб центру в умовах повномасштабного супротиву російській агресії.