ПРОВЕЛИ БРИФІНГ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ СУМЩИНИ НА ТЕМУ «ЄДИНИЙ РЕЄСТР ЗБРОЇ»

На заході директор Сумського НДЕКЦ МВС Тетяна Міщенко та завідувач сектору балістичного обліку криміналістичних видів досліджень Сумського НДЕКЦ МВС Артем Курочка розповіли журналістам про особливості функціонування Єдиного реєстру зброї та відповіли на поставлені запитання. Для участі у заході було запрошено начальника сектору контролю за обігом зброї ГУ Національної поліції в Сумській області Андрія Самотоя, який пояснив моменти співпраці власників зброї з Національною поліцією.

Нагадаємо, 23 червня в Україні запрацював Єдиний реєстр зброї. Він передбачає, що в кожної одиниці буде свій «паспорт», а у кожного власника зброї – «Особистий кабінет власника зброї». Тож, якщо Ви вирішили придбати зброю або вже є її власником, необхідно своєчасно (кожні три роки) здійснювати її контрольний відстріл та проводити огляд технічного стану. Якщо цього не робити, це потягне за собою відповідальність згідно вимог чинного законодавства.

Відстріл та огляд зброї здійснюється в Сумському НДЕКЦ МВС за адресою: м. Суми, вул. Промислова, 8.Деталі за телефоном: (0542) 667-715.

Дякуємо представникам медіа, які відвідали брифінг та висвітлили важливу тему! Ми завжди відкриті для співпраці зі ЗМІ!