Продовжуємо власні традиції – виховуємо справжніх патріотів

До жовтневих свят — Дня Захисника України, Дня Українського Козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці готуються в кожній родині. Не виключенням стала «дружня сім’я» Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Вже не перший рік в НДЕКЦ проводиться творчий проект, а саме: конкурс дитячих малюнків присвячений мужності та героїзму українських військових, військовим традиціям і звичаям українського народу.

Особливе значення ця подія має для дітей, які ще тільки пізнають світ. Цей проект формує у майбутнього покоління високу громадську свідомість, сприяє патріотичному розвитку особистості, закладає нові традиції тощо.

Цього року талановиті дітки працівників Експертної служби малювали твори на тему «Захисники України», а деякі юні митці навіть представили тематичні фігури з пластиліну. Кожен мав змогу відчути себе маленьким мрійником та втілити в життя свої фантазії. Праці були різноманітні. Недарма кажуть, що діти щирі, і більшість з них намалювали мир та захисників українського народу.

Художня галерея конкурсу склала 29 авторських проектів, на яких юні митці зобразили своє бачення мужності і ставлення до героїзму українських захисників. Робота кожного учасника була неповторною та індивідуальною у своєму виконанні. В них передалася і душа митців, і старання, і їх внутрішній світ з мріями та сподіваннями на сонячне майбутнє.

Дотримуючись всіх карантинних обмежень конкурс відбувся заочно, але смачні та цікаві подарунки, отримав кожен талановитий художник!