ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ ЗІ СЛІДЧИМИ НАЦПОЛІЦІЇ

Судові експерти Сумського НДЕКЦ МВС завітали до Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області, де розповіли про специфіку документування та розслідування кримінальних злочинів у сфері транспорту та вчинених унаслідок збройного конфлікту з рф.

Заняття відбулося за двома напрямами. Головний судовий експерт сектору автотехнічних досліджень відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Сумського НДЕКЦ МВС Олександр Майданов виступив перед слідчими, які спеціалізуються на розслідуванні кримінальних правопорушень у сфері ДТП. Він продемонстрував на схемі моменти, на які важливо звернути увагу в ході дослідження місця ДТП. А саме розкрив такі питання:

— методику проведення огляду місця ДТП;

— розгляд типових недоліків при складанні протоколу огляду місця пригоди та схем до них;

— порядок і способи вилучення слідів, пакування та зберігання вилучених об’єктів та інші.

Завідувач відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Сумського НДЕКЦ МВС Олександр Цапенко розповів про специфіку документування, фіксації та збору доказів воєнних кримінальних правопорушень. Продемонстрував приклади вибухових приладів, які можуть знаходити слідчі.

Наші експерти також зазначили перелік необхідних вихідних даних для призначення судових експертиз. Після чого представники поліції мали нагоду поставити запитання та отримати вичерпні відповіді.
Такі спільні практичні заняття експертів Сумщини з представниками поліції та інших правоохоронних органів є регулярними. Вони допомагають налагодити більш тісну співпрацю між правоохоронцями та досягати кращих результатів у розслідуваннях злочинів.

Дякуємо ГУНП в Сумській області за плідно проведений час!