Повідомити про корупцію

ЯКЩО У ВАС Є ДОСТОВІРНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ» ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ СУМСЬКОГО НДЕКЦ МВС УКРАЇНИ

На цій сторінці Ви можете залишити коротку інформацію про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення та надати допомогу в запобіганні і протидії корупції в Сумському НДЕКЦ МВС, повідомивши інформацію через спеціальну телефонну лінію, захищену та загальну електронну пошту Сумського НДЕКЦ, іншими засобами поштового зв’язку або на особистому прийомі.

Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційні правопорушення: 

0542 667719.

Електронна пошта: anticor_sumy@dndekc.mvs.gov.ua

Письмово, засобами поштового зв’язку, особисто до канцелярії, на адресу:

вул. Промислова, буд. 8, м. Суми, 40007, Україна.

Надану Вами інформацію буде розглянуто у разі, якщо вона стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Інформацію буде використано Сумським НДЕКЦ як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Також, у відповідності до пункту 7 частини 2 статті 533 Закону України «Про запобігання корупції», Ви можете повідомляти про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень та інших порушень цього Закону без зазначення відомостей про себе (анонімно).

Відповідальний за організацію роботи із запобігання і протидії корупції в Сумському НДЕКЦ МВС – Алексенко Марина Іванівна

Дні особистого прийому громадян: щопонеділка з 10:00 до 12:00

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави

  • Конституція України.
  • Закон України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві».
  • Гарантії захисту за наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну (частина друга статті 53 Закону України «Про запобігання корупції»).
  • Гарантії у сфері захисту трудових прав стаття 534 Закону України «Про запобігання корупції», частина 1, 4 статті 235 Кодексу законів про працю України).

Звертаємо увагу, що поля позначені символом «*» заповнюються обов’язково, оскільки під час проведення перевірки виникає потреба в отриманні додаткової інформації і може з’явитися необхідність зв’язатися з Вами. Повідомлення буде розглянуто, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

У разі недотримання вказаних вимог повідомлення не розглядається. Також не розглядаються повідомлення, в яких містяться нецензурні або образливі вирази, погрози життю, здоров’ю і майну посадових осіб, а також членів їх сімей. Текст таких повідомлень буде надсилатись до правоохоронних органів.

Повідомлення підлягає перевірці у термін до п’ятнадцяти днів від дня його отримання уповноваженими на здійснення такої перевірки особами. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення може бути продовжений до тридцяти днів від дня його отримання. Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається на зазначену ним поштову адресу або адресу електронної пошти.

ДЛЯ ПОЧАТКУ РОЗГЛЯДУ КОРУПЦІЙНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ ПОВІДОМНЕ НАСТУПНЕ:

СУМСЬКИЙ НДЕКЦ МВС ВДЯЧНИЙ ВАМ ЗА СПІВПРАЦЮ!