ПОГЛИБЛЮЄМО СПІВПРАЦЮ ТА ВЗАЄМОДІЮ МІЖ ЕКСПЕРТАМИ І ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

Сьогодні в Сумському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі відбулася спільна нарада з керівниками слідчих підрозділів Головного управління Національної поліції в Сумській області та Територіального управління Державного бюро розслідувань.

Під час зустрічі обговорили конкретні кроки – як поглибити співпрацю між слідчими та правоохоронними органами і працівниками сектору автотехнічних досліджень Сумського НДЕКЦ МВС.

Обговорили також спірні питання та шляхи їх вирішення, зокрема:

  • важливість повної та вичерпної інформації, яку вносять у постанови про призначення судової інженерно-транспортної експертизи;
  • необхідність інформативності процесуальних документів (протоколів і схем), які надають для досліджень;
  • як бути з ситуаціями, коли вирішення питання спонукає фахівців виходити за межі своєї компетенції;
  • порядок залучення працівників сектору автотехнічних досліджень до проведення слідчих дій (у якості спеціалістів).

Також усі сторони дійшли згоди в тому, що для більш ефективної взаємодії та кращих результатів роботи необхідно проводити спільні науково-практичні заходи.

Заступник начальника слідчого управління ГУНП в Сумській області майор поліції Денисенко Артем Сергійович зазначив: «Щира подяка за роботу, яку виконують працівники Сумського НДЕКЦ МВС. Ми неодноразово переконувались у професіоналізмі та компетентності судових експертів. Адже, висновки експертиз є дуже вагомими доказами під час розгляду справ у суді».

«Ми вдячні всім учасникам наради за вичерпні висловлювання, конструктивні пропозиції та за час, який ви приділили цьому. Впевнена, що виконуючи сумлінно свою роботу, ми наближаємо нашу Перемогу! Працюємо на благо України!», – резюмувала директор Сумського НДЕКЦ МВС Тетяна Міщенко.