Підробка реєстраційних даних!

Дотримуючись всіх карантинних обмежень, експерти Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС повсякчас стоять на захисті законних прав та інтересів громадян. Нажаль, не припиняються прикрі випадки обману покупця. Вкотре, на шляху горе-продавця, стали експерти відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

У травні 2020 року до територіального сервісного центру № 5946 РСЦ МВС в Сумській області звернувся громадянин А з метою перереєстрації автомобіля FIAT DUCATO. Довірливий покупець вже був готовий віддати кровно зароблені гроші адже авто придбавав у свого давнього знайомого який постійно запевняв, що з машиною все добре. Проте після ретельного дослідження експертом вищевказаного автомобіля, використавши сучасні методи порівняння та ідентифікації, було встановлено, що номер двигуна знищений механічним способом.

Зібрані матеріали та автомобіль були направлені до Сумського відділу поліції.

Даний випадок є прикладом того, що небезпека бути ошуканим приховується повсюди, навіть там, де її не очікуєш, але й цього разу пильність та професіоналізм експертів Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України стала на захист законослухняних громадян.