Ознайомче заняття зі студентами-правниками СНАУ
Сьогодні, 09 червня, на базі Сумського НДЕКЦ МВС відбулося ознайомчо-пізнавальне заняття зі студентами 1-го курсу юридичного факультету Сумського національного аграрного університету (СНАУ).
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/studenti-1024x520.jpg)
Про основні завдання Експертної служби МВС, види судових експертиз, підстави для їх призначення та проведення розповіли працівники секторів дактилоскопічних, трасологічних та балістичних видів досліджень.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0008-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/imgonline-com-ua-BrightnessContrast-0A9yYdx50mRd-1024x683.jpg)
Студенти спостерігали за роботою судового експерта на уявному місці злочину під час виявлення, фіксації та вилучення слідів рук. Найактивніші та найдопитливіші з гостей мали змогу спробувати себе у ролі експерта й самостійно виявити сліди на заданому об’єкті.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0022-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0034-1024x683.jpg)
Зустріч пройшла у позитивній атмосфері та формі жвавого діалогу.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0051-1024x683.jpg)
Колектив Сумського НДЕКЦ МВС бажає студентам-правникам успіхів у навчанні та запрошує до подальшої співпраці!