ОЗНАЙОМЧЕ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ СТАРШИХ ШКОЛЯРІВ
Цього тижня фахівці Сумського НДЕКЦ МВС разом із працівниками Державного бюро розслідувань (ДБР) завітали з ознайомчим заняттям до учнів 9-11 класів Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. В Стрельченка.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_9128-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_9016-1024x683.jpg)
В ході заняття діти дізналися про цікавинки у роботі експертів, мали змогу відчути себе справжніми криміналістами та власноруч виявити сліди рук на уявних об’єктах дослідження.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_9038-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_9059-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_9091-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_9109-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_9121-1024x683.jpg)
Час, відведений для заняття, промайнув непомітно.
Дякуємо учням і колегам з ДБР за плідну співпрацю!