Онлайн простір у безпеці!

Прогрес діджиталізації щільно увійшов у всі сфери життя кожного громадянина нашої держави. Вже звичною стала реалізація соціальних потреб через мережу Інтернет — спілкування, навчання, купівля-продаж та інше. Саме задоволення людиною своїх базових потреб шляхом використання інтернет ресурсів є «благодатним ґрунтом» для діяльності та розвитку «віртуальних» злодіїв. Піклуючись про безпеку онлайн простору експерти Сумського НДЕКЦ МВС йдуть у ногу з часом в напрямку удосконалення безпеки інформаційного середовища.
26 жовтня 2019 року в м. Одесса, на базі комп’ютерної академії ШАГ, під патронатом Одеського національного політехнічного університету два представники від Сумського НДЕКЦ МВС прийняли активну участь у науково-практичній конференції за напрямом «phoenix-hackathon cybersecurity conference». У ході проведення цього заходу були представлені інформаційні подання стосовно безпеки (захисту) інформаційного середовища, учасники ознайомились з спеціальним програмним забезпеченням, пристроями та методами для подальшого використання їх у галузі комп’ютерно-технічної та телекомунікаційної експертизи, набули навички практичного застосування програм та пристроїв для тестування проникнень у інформаційний простір.
Від імені Сумського НДЕКЦ МВС висловлюємо вдячність організаторам зустрічі за професіоналізм та злагодженість. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!