Охорона праці під час воєнного стану
Сьогодні, Світлана Іванова, заступник завідувача відділу забезпечення діяльності Сумського НДЕКЦ МВС, взяла участь у семінарі: «Організація роботи з охорони праці в установах Експертної служби МВС під час воєнного стану». Лектор заходу – Юрій Порядін, завідувач сектору охорони праці, цивільного захисту та пожежної безпеки ДНДЕКЦ МВС.
Висловлюємо вдячність організаторам семінару за цікавий та результативний формат зустрічі!
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1-1024x683.jpg)