ОБГОВОРЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ
Вчора, на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, проведено публічне громадське обговорення проєкту Антикорупційної програми МВС на 2023-2025 роки.
До обговорення основних положень проєкту програми долучилися близько 200 учасників. До діалогу запрошені і працівники Сумського НДЕКЦ МВС, представником якого виступила завідувач сектору кадрового забезпечення Маргарита Акименко.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-1-1024x683.jpg)
Такий формат зустрічі забезпечив відкритість, прозорість та об’єктивність розгляду ключових положень проєкту Антикорупційної програми МВС на 2023-2025 роки.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/3.bmp)
За результатами проведення заходу, учасники нададуть додаткові пропозиції, які будуть опрацьовані проєктною групою.
Як показує досвід, така тісна та плідна співпраця – це запорука ефективного функціонування органів правопорядку.