Новорічні свята – чарівна та дивовижна казка
Новорічні свята – це без сумніву, довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей. Це час, коли збуваються мрії і відбуваються всілякі дива.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/4-1024x683.jpg)
Саме напередодні свят, працівники Сумського НДЕКЦ МВС завітали до вихованців Штепівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Представники НДЕКЦ завжди відвідують підшефних діточок. Юні актори продемонстрували неабиякі таланти у художній самодіяльності. Кожний приїзд до с. Штепівки, де розташовується дитячий заклад, стає святом щирого спілкування. Не бувають зайвими і подарунки, які принесли незабутні емоції та гарний настрій малечі.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-4-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/2-3-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-1-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/5-1-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/6-1024x683.jpg)
Щиро вдячні нашим друзям за теплий та гостинний прийом, бажаємо гарного настрою та яскравих емоцій!