НОВОРІЧНЕ СВЯТО — ЦЕ ЧАРІВНА КАЗКА
Новорічні та різдвяні свята завжди асоціюються зі сміхом та веселощами. Незважаючи на труднощі, хочеться дарувати радість і гарний настрій нашій малечі. Саме напередодні новорічних свят чарівне дійство завітало до Сумського НДЕКЦ МВС. Діти працівників, одягнені у різноманітні новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9389-683x1024.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSC_8756-1024x683.jpg)
Було дуже радісно, бо дитячі щирі посмішки, очі з вогниками та метушливі рухи, створювали атмосферу запального новорічного дійства, надію у краще майбутнє. Кожна дитина отримала солодкий подаруночок від керівництва Сумського НДЕКЦ МВС.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9136-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSC_9237-1024x683.jpg)
І, вже вкотре, нашу велику дружну сім’ю, під назвою «Сумський НДЕКЦ МВС», збирає воєдино спільна мета — жага до перемоги та турбота про тих, хто цього потребує.
Слава Україні та вічна слава нашим захисникам, завдяки яким ми продовжуємо жити і впевнено йти до Перемоги!