НАВЧАННЯ З ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ
На цьому тижні, працівники Сумського НДЕКЦ МВС Світлана Іванова та Вячеслав Сербіновський закінчили навчальний курс: «Енергомоніторинг та енергоменеджмент: від теорії до практики». По завершенню навчання наші колеги успішно пройшли тестування про що отримали відповідні сертифікати.
Висловлюємо вдячність організаторам заходу за цікавий формат зустрічі та надану корисну інформацію!
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1-2-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/2-1-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/Sertifikat_Serbinovskij-1024x724.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/Sertifikat_Ivanova-1024x724.jpg)