Навчальна тривога в центрі
Вчора в Сумському НДЕКЦ МВС проводилося спеціальне протипожежне тренування і навчальна тривога як моделювання пожежі у адміністративній будівлі. Оскільки інструктажі та підготовка працівників центру завжди проходить на професійному рівні, евакуація людей пройшла швидко, злагоджено та ефективно.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/2-1024x644.jpg)
Під час тренування закріплено теоретичний алгоритм дій при виникненні надзвичайної ситуації (пожежі), перевірено вміння користуватися засобами індивідуального захисту та первинними засобами пожежогасіння.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/3-1024x591.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/5-1024x581.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/6-1024x750.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/7-1024x638.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/8-1024x669.jpg)
Життя людини – найвища цінність, а злагоджені дії працівників Сумського НДЕКЦ продемонстрували вміння зберегти його надзвичайній ситуації.