НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА

Студенти проходять практику в Сумському НДЕКЦ МВС

Днями завершилася практика в майбутніх юристів – студентів Сумського державного університету, яка тривала три тижні. Дівчата діляться враженнями від неї:

Карина Чала: «Цікаво було ознайомитися з робою експертів у відділі вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Сумського НДЕКЦ МВС, де ми працювали з внесенням інформації до бази даних».

Анастасія Голохвост: «Було цікаво побачити архів установи, я була під враженням від кількості досліджень і експертиз, які проводять фахівці-експерти. Це дійсно вражаюче!».

Валерія Салогуб: «Мене завжди цікавила криміналістика і тут була можливість ближче познайомитися з цим напрямом, послухати про порядок проведення судових експертиз. Цікаво! Я вдячна!».

Протягом першого півріччя 2023 року наші фахівці вже провели 6 ознайомчих екскурсій і 4 заняття для студентів і школярів. Експерти Сумського НДЕКЦ МВС завжди діляться практичним досвідом із молодим поколінням.

Ми активно співпрацюємо з вищими навчальними закладами Сумщини в рамках підписаних угод і меморандумів про співробітництво – з Сумським державним університетом, Сумською філією Харківського Національного університету внутрішніх справ, Сумським державним педагогічним університетом, Сумським національним аграрним університетом та іншими.

Завжди раді вітати охочих побачити роботу експертів із середини!