НАРАДА: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ
Сьогодні, 13 вересня, за ініціативи керівництва Сумської обласної державної адміністрації відбулася робоча нарада з Радником – уповноваженою Президента України Альоною Вербицькою.
На зустрічі були присутні представники органів місцевого самоврядування, Національної Поліції, СБУ, прокуратури, військкомату, профільних соціальних департаментів та інші.
До участі у заході від Сумського НДЕКЦ МВС запрошено Тетяну Міщенко – тимчасово виконуючу обов’язки директора експертної установи.
В ході наради обговорено найпроблемніші питання, з якими стикаються рідні й близькі українських захисників. Акцентовано увагу на алгоритмі дій у разі потрапляння військового в полон або зникнення безвісти, порядку оформлення та отримання грошового забезпечення.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/izobrazhenie_viber_2022-09-13_16-29-36-472-1024x682.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/izobrazhenie_viber_2022-09-13_16-29-56-110-1024x682.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/izobrazhenie_viber_2022-09-13_16-30-09-877-1024x682.jpg)