Міжнародна науково-практична конференція у Львові

Міжнародна науково-практична конференція у Львові
На базі Львівського державного університету внутрішніх справ, 08.11.2019 відбулася міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах». Співорганізатор заходу — Консультативна місія Європейського Союзу в Україні.
Участь у заході взяли науковці з усіх куточків України, працівники Національної поліції, органів прокуратури та суду, державної влади і місцевого самоврядування. В числі запрошених активну участь приймали і представники Сумського НДЕКЦ МВС.
Під час конференції було визначено основні пріоритети у сфері взаємодії правоохоронних органів у правозастосовній діяльності. Зокрема, звернули увагу на важливість реалізації державної політики у сфері боротьби із злочинністю; необхідність профілактики кримінальних та інших правопорушень; виявлення, припинення, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень; розшук і затримання злочинців; забезпечення публічної безпеки та порядку; вдосконалення правової бази протидії злочинності.
Загалом, учасники конференції засвідчили згоду взяти активну участь у реалізації визначених завдань щодо протидії злочинності та сприяти подальшому вдосконаленню чинного законодавства України.
Від імені Сумського НДЕКЦ МВС, висловлюємо слова вдячності організаторам заходу за високий професіоналізм та рівень підготовки і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.