Конференція: ЗАХИСТ ДИТИНИ ВІД НАСИЛЬСТВА

Сьогодні, 03.06.2021 в Києві на базі Національної академії внутрішніх справ України взяла свій старт Міжнародна науково-практична конференція «Захист дитини від насильства та жорсткого поводження: сучасні виклики».

До привітання учасників конференції долучилися: заступник міністра соціальної політики України Борис Лебедцов, Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні  Лотта Сільвандер,  Представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання прав дитини та сім’ї Аксана Філіпішина та інші.

Основний меседж виступаючих – протидія насильству та жорстокому поводженню в сім’ї, булінгу в закладах освіти, підтримка дітей, які постраждали від злочинів, боротьба з дитячою злочинністю.

Працівники Сумського НДЕКЦ МВС — заступник завідувача відділу забезпечення діяльності Світлана Іванова та провідний фахівець з організації наукової роботи цього ж відділу Григорій Іваненко долучилися до засідання конференції онлайн на платформі ZOOM. Направлені ними тези доповіді на тему: «Секрети безконфліктного спілкування» увійшли до збірки матеріалів даного наукового заходу.

Дякуємо організаторам за запрошення до участі у даній конференції!