ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА: ВЧИМО НОВІ ПРАКТИКИ
У сучасному суспільстві нас оточує багато інформації. Одночасно з її розповсюдженням, збільшується обсяг фейків та маніпуляцій. Помилкову інформацію поширюють для того, щоб сформувати у вас хибну картину світу. Сьогодні, в Україні це питання стоїть особливо гостро.
На цьому тижні, завідувач сектору комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Сумського НДЕКЦ МВС Євгеній Тарасенко, з метою підвищення кваліфікації, набуття нових знань та навичок, успішно пройшов навчання на тему: «Інформаційна безпека», та отримав відповідний сертифікат.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1-1-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/2-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/InfoSec-02-1024x724.png)