І ЗНОВ ЛУНАЄ ВЕРЕСНЕВИЙ ДЗВОНИК

Від самого ранку на шкільному подвір’ї гомінко, тривають останні приготування до свята. Повсюди радісні посмішки дітей, сповнені хвилювання очі батьків та зосереджені обличчя педагогів. Звучать фанфари, сповіщаючи про початок урочистої лінійки. Нарешті лунає такий довгоочікуваний вересневий дзвоник! Цього року він покликав шістьох першокласників до Штепівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Розділити радість свята Першого дзвонику та привітати вихованців підшефної школи-інтернату із початком нового шкільного життя, завітав директор Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Роман Радченко. Від імені колективу центру він побажав дітлахам міцного здоров’я, наснаги, успіхів у навчанні, а також вручив кожному першачку канцелярський набір і розвиваючу гру.

У цей день слова щирої вдячності за постійну підтримку та допомогу, надійшли на адресу керівництва Сумського НДЕКЦ МВС від батьківського комітету і педагогічного колективу школи-інтернату.

         По закінченню урочистостей, хлопчики та дівчатка подарували усім присутнім святковий концерт. Українська пісня, полонивши серця слухачів, розлилася подвір’ям школи, а жвавий танок, підхопивши мрії присутніх, повернув їх у дитинство!