ГІДНІ НАЩАДКИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ
Сьогодні у Сумському НДЕКЦ МВС завершився 5-й щорічний конкурс дитячого малюнку, присвячений жовтневим святам – Дню захисника та захисниці України, Дню українського козацтва та Покрові Пресвятої Богородиці.
Цьогоріч 24 юні художники взяли участь у конкурсі, розкривши своє бачення мужності, патріотизму та ставлення до традицій козацького народу. Кожна робота автентична, неповторна, вражаюча за сюжетною лінією, композицією та розмаїттям барв.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/3-4-edited.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/4-3-768x1024.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/6-3-768x1024.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/7-1-768x1024.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/8-1-768x1024.jpg)
Дякуємо нашим маленьким художникам за часточку тепла подаровану нам — дорослим.
Зважаючи на карантинні обмеження, конкурс відбувся заочно, але грамоти та корисні подаруночки, отримав кожен учасник!